PostWysłany: 22 Lis 2006 16:51 pm Temat postu: Mistrzostwa Świata w Siatkówce

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 375

Skąd: Ja Jestem?

PostWysłany: 22 Lis 2006 17:28 pm Temat postu:

Patrząc jak gra reprezentacja widać szanse na finał, a nawet na pierwsze miejsce czego Im życze, ale według mnie zajmą miejsce trzecie.

misiekWien

Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 984

Skąd: z dupy

PostWysłany: 23 Lis 2006 21:39 pm Temat postu:

nie nadmuchujcie balonu narazie.zejdzmy na ziemie i spojrzy obiektywnie z kim nasi grali do tej pory?portoryko,egipt?o czym my mowimy.w meskiej siatkowce liczy sie Europa(tylko kilka zespolow narodowych spoza kontynentu np.brazylia) a nie jakies takie pipidowki.co nasi potrafia i o ew finalach i miejsca bedziemy mogli mowic po meczach z jakimis konkretnymi i pozadnymi ekipami typu np. Rosja czy Serbia i Czarnogora ktora mamy teraz w grupie.dopiero po tych sprawdzianach bedzie mozna moim zdaniem powiedziec na co stac naszych grajkow.
z calego serca im zycze jak najlepiej ale wiem ze sa do wszystkiego zdolni wiec moze byc roznie.
do boju POLSKO!!

misiekWien

Posty: 984

PostWysłany: 25 Lis 2006 09:58 am Temat postu:

kolejna wygrana Polakow

W pierwszym swym meczu drugiej fazy grupowej siatkarskich MŚ Polacy pokonali Tunezyjczyków 3:0 (25:22, 25:18, 25:23). To szósta wygrana w stosunku 3:0 podopiecznych Raula Lozano w tej imprezie.
Polacy spotkanie rozpoczęli w "żelaznym" ustawieniu. W pierwszym secie rywale sprawili podopiecznym Raula Lozano nieco kłopotów, ale w końcówce partii kilka razy zafunkcjonował blok i "biało-czerwoni" wygrali tę odsłonę do 22.

W drugim secie zacięta walka trwała do pierwszej przerwy technicznej. Później na parkiecie grała juz tylko jedna drużyna. Polacy znakomicie blokowali, w czym szczególnie gustował Daniel Pliński i świetnie atakowali, głównie ze skrzydeł (Sebastian Świderski, Mariusz Wlazły i Michał Winiarski). Drugiego seta Polacy wygrali 25:18.
Trzeci set był bardzo zacięty i wyrównany. Ostatecznie Polacy wygrali go 25:23.

W tabeli grupy E prowadzi Serbia, przed Polską (obie drużyny bez porażki). Na trzecim miejscu jest Rosja, która ma swoim koncie jedną przegraną.

Polska - Tunezja 3:0 (25:22, 25:18, 25:23)

Polska: Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz, Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Piotr Gacek (libero) oraz Grzegorz Szymański.

Tunezja: Aymen Ben Brik, Noureddine Hfaiedh, Hosni Karamosli, Chaker Ghezal, Hichem Kaabi, Ghazi Guidara, Amine Besrour (libero) oraz Mohamed Trabelsi, Walid Ben Abbes, Skander Ben Tara.

Toviomaniak

Posty: 162

PostWysłany: 26 Lis 2006 11:25 am Temat postu:

no i następne zwycięstwo!! Tym razem z Kanadą -oczywiście 3-0
następny mecze z Rosją to będzie prawdziwy sprawdzian na co naszych siatkarzy stać!
Do boju Polsko!!

Toviomaniak

Posty: 162

PostWysłany: 28 Lis 2006 11:49 am Temat postu:

Do boju Polsko!
Wygrana z Rosją 3-2, po dramatycznym meczu!no i jestesmy w półfinale!!
brawooooooo!

PostWysłany: 28 Lis 2006 16:32 pm Temat postu:

Kiedy wychodziłem do szkoły było 1-0 dla Rosjan i nic nie wskazywało ze moga przegrac ten mecz, ale sport jest nieprzewidywalny i kolejny raz to sie potwierdziło Wesoly BRAWO POLACY !
misiekWien

Posty: 984

PostWysłany: 28 Lis 2006 20:35 pm Temat postu:

i git ze ruscy dostali.bo wkurzalo mnie ich podejscie do Polski.teraz pewnie sie tez nic nie zmieni,ale dobrze kurwom ze zostali upokorzeni w takim stylu!!
buahahaha jebac rosje!!

teraz przypadnie nam albo brazylja albo bulgaria.mowiac szczerze wole brazylijczykow bo z bulgarami to naszym strasznie opornie ostatnio szlo.

PostWysłany: 28 Lis 2006 20:53 pm Temat postu:

Bravvo Polska oby złoto było Wesoly
TYLKO TOVIA

Posty: 375

PostWysłany: 28 Lis 2006 23:15 pm Temat postu:

Teraz z Serbią będzie cholernie ciężko wygrać, ale zobaczymy bo chłopaki napewno uwierzyły w siebie po meczu z ruskimi.

Toviomaniak

Posty: 162

PostWysłany: 29 Lis 2006 15:09 pm Temat postu:

Trójka do zera!!Polska żegna frajera! Wesoly
no następny wspaniały występ Polaków!
dla mnie juz nic nie muszą wtgrywac i tak będę ich "kochac"!!chociaż apetyt rosnie w miarę jedzenia, więc... Blue_Light_Colorz_PDT_19
teraz cholernie mocna Bułgaria

misiekWien

Posty: 984

PostWysłany: 29 Lis 2006 18:32 pm Temat postu:

piekny wynik,pytanie tylko jak powaznie serbowie potrakotwali spotkanie z Polska Blue_Light_Colorz_PDT_49

a tu kilka info o czekajacych nas spotkaniach:

W sobotę o 7.00 czasu polskiego polscy siatkarze rozpoczną w hali Yoyogi w Tokio mecz z Bułgarami w półfinale mistrzostw świata. Wcześniej o awans do finału będą rywalizować zespoły Brazylii oraz Serbii i Czarnogóry.
Mecz finałowy rozpocznie się w niedzielę o godz. 11.30 czasu polskiego. Wcześniej odbędzie się spotkanie o brązowy medal.